Ćwiczyli nad Zalewem

Ćwiczyli nad Zalewem

Gabinet Rehabilitacji „Kinezis” zorganizował ćwiczenia z taśmami i piłkami nad Zalewem. To nie lada gratka nie tylko dla miłośników sportu, ale dla każdego, począwszy od dzieci z wadami postawy, poprzez osoby chcące polepszyć swoją koordynację ruchową i osoby starsze , które mimo wieku chcą zachować sprawność fizyczną.
15 maja przy zbiorniku wodnym zebrali się chętni do spróbowania swoich sił w bezpłatnych zajęciach. To z pewnością nie ostatnie spotkanie tego typu. „Jeżeli będą osoby zainteresowane, jesteśmy w stanie częściej przeprowadzić tego typu zajęcia” – mówią właściciele gabinetu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u