Cyfrowy ośrodek w Rydzynie

Cyfrowy ośrodek w Rydzynie

Projekty edukacyjne uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie zostały uznane za najlepsze w drugiej edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

Dwa zespoły uczniów z SOSW Rydzyna, pod opieką Alicji Kubiak oraz Anieli Serwickiej za wykonanie projektów edukacyjnych zajęły pierwsze miejsce w podprojekcie Uczniowskie Laboratoria Informatyczne w kategorii szkoły specjalne.  

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju oraz niemożność organizacji i uczestnictwa w gali finałowej II edycji Projektu CSW@2020, do szkół dostarczone zostały nagrody dla uczniów oraz nauczycieli – opiekunów zespołów uczniowskich. Tablety z oprogramowaniem każdemu z nich wręczyła wicedyrektor SOSW Rydzyna Joanna Winiarska.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Znów tylko 30 dni na rejestrację pojazdu

Od 1 stycznia 2021 r. znów obowiązują przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące nakładania kar pieniężnych na właścicieli pojazdów, którzy w ciągu 30 dni

Rusza rejestracja szczepień przeciwko COVID-19

15 stycznia br. rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszają w styczniu 2021 r.

„PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”

Nadal na wielkopolskich drogach dochodzi do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Prędkość to niezmiennie główny czynnik, który powoduje, że dochodzi do wypadków w których ludzie odnoszą

stat4u