Cyrk Astoria zaprasza do Leszna i Rydzyny! Wygraj bilet

Cyrk Astoria zaprasza do Leszna i Rydzyny! Wygraj bilet

Cyrk Astoria zaprasza do Leszna i Rydzyny !
Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy w najbliższy weekend zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria w Lesznie i Rydzynie.  W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” !  Serca najmłodszych skradną też Minionki, Psi Patrol oraz artyści z programu „Mam Talent!”. 
Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występ klauna i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych.  Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy.  Fani „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników siódmej i dziewiątej edycji tego programu, którzy współtworzyć będą program artystyczny.
Spektakle Cyrku Astoria w Lesznie: 10.10. /sobota/, godzina 14:00 i 17:00 11.10. /niedziela/, godzina 13:00 i 16:00 Spektakl Cyrku Astoria w Rydzynie: 08.10. /czwartek/, godzina 18:00
UWAGA! Cyrkowe show w Lesznie i Rydzynie objęte jest promocyjną ceną – bilety dostępne będą w cyrkowych kasach za 20 zł (dzieci) i 30 zł (dorośli). Rezerwacji miejsc (jedynie w loży) można dokonać uprzednio telefonicznie, kontaktując się pod numerem telefonu: 574 450 076.
Cyrk bez udziału zwierząt !
Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z koronawirusem, w tym obowiązku zachowania 1,5-metrowych odstępów pomiędzy widzami.  Prosimy jednak o zabranie ze sobą maseczki i jeśli to możliwe rękawiczek.
Serdecznie zapraszamy do Leszna ! Cyrk Astoria

Chcesz darmową wejściówkę do cyrku Astoria odpowiedz na pytane. Czy w cyrku Astoria występują zwierzęta? i wyślij odpowiedz w komentarzu pod artykułem wraz z mailem do siebie. Do wygrania 3 bilety do Leszna oraz 3 bilety do Rydzyny wygrani otrzymają informacje w wiadomości prywatnej.

27 thoughts on “Cyrk Astoria zaprasza do Leszna i Rydzyny! Wygraj bilet”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Błąkające się psy

Czytelnicy poinformowali nas o błąkających się psach w Rydzynie w okolicach ulicy Jana z Czerniny.

Wybrano wykonawców na dwa zadania

Zakończył się przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej wraz z pompownią i rurociągiem tłocznym w rejonie ul. S. Wyspiańskiego i W. Kossaka oraz ul. Kardynała Stefana

stat4u