„Czad i ogień. Obudź czujność” - czujniki od starostwa

„Czad i ogień. Obudź czujność” - czujniki od starostwa

Leszczyńska straż pożarna podsumowała drugą edycję konkursu „Czad i ogień. Obudź czujność”. Fundatorem części wręczonych nagród było Starostwo Powiatowe w Lesznie.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej w zakresie bezpieczeństwa pożarowego obiektów mieszkalnych pod hasłem „Czad i ogień. Obudź czujność” zorganizowała drugą edycję konkursu, którego celem było m.in. przybliżenie mieszkańcom Leszna i powiatu leszczyńskiego zagadnień związanych z bezpieczeństwem pożarowym w obiektach mieszkalnych oraz sposobów postępowania w celu wyeliminowania zagrożeń związanych z tlenkiem węgla. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania zamieszczone an stronie internetowej komendy miejskiej straży pożarnej.

W konkursie uczestniczyło 110 osób, nagrody – gaśnice i czujniki tlenku węgla – otrzymało 11 osób. Zakup czujników sfinansowało Starostwo Powiatowe w Lesznie, a gaśnic – Urząd Miasta Leszna. Nagrody wręczono w Komendzie Miejskiej PSP w Lesznie.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie

Zgodnie z przeprowadzonym konkursem nową dyrektor Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie została Pani Izabela Rychlik, która była nauczycielem w Szkole Podstawowej

Milion złotych na deszczówkę!

Sejmik Województwa Wielkopolskiego 19 lipca 2021 roku podjął uchwałę w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie dotacji jednostkom samorządu terytorialnego w ramach programu pn. „Deszczówka”. Wsparcie

Narada sołtysów

Na naradzie z Burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna zjawili się sołtysi z naszej gminy. Rozmawiali o wysokości funduszu sołeckiego na 2022 rok w poszczególnych wioskach.