„Czarna owca” w Jabłonnie

„Czarna owca” w Jabłonnie

Mimo że do Jabłonny można od niedawna dojechać być może najlepszą drogą, nie tylko w zarządzie Gminy Rydzyna, ale i na terenie powiatu, okazuje się, że jeden z mieszkańców tej miejscowości nie potrafi uszanować ogromnych pieniędzy wydanych na jej modernizacje.

Droga jest  systematycznie zaśmiecana różnego typu odpadami; ostatnio były to dwa worki połamanego styropianu. W tym miejscu apelujemy do mieszkańców Jabłonny: „Zwróćcie uwagę, znajdźcie osobę która zaśmieca tą drogę oraz okolicę i powiadomcie odpowiednie służby, np. policję, burmistrza, radnego, czy sołtysa”.

Pieniądze wydane na bezsensowne sprzątanie z pewnością mogą być wydane w inny pożyteczny sposób, a i w samej Jabłonnie potrzeb nie brakuje. Fundusze można przeznaczyć, np. na budowę nowego boiska z niezbędną infrastrukturą, w tym placem zabaw i zewnętrzną siłownią.

„Ta „czarna owca” myśli że robi na złość, może Gminie, może Sołtysowi lub jakiejś innej urojonej sobie osobie,Tylko że prawda jest taka, że ta osoba nie ma poszanowania dla wszystkich mieszkańców Jabłonny i Gminy Rydzyna, a w szczególności dla pieniędzy przez nich płaconych w formie podatku” – mówi jeden z mieszkańców, który zwrócił uwagę na problem.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

stat4u