„Czarna owca” w Jabłonnie

„Czarna owca” w Jabłonnie

Mimo że do Jabłonny można od niedawna dojechać być może najlepszą drogą, nie tylko w zarządzie Gminy Rydzyna, ale i na terenie powiatu, okazuje się, że jeden z mieszkańców tej miejscowości nie potrafi uszanować ogromnych pieniędzy wydanych na jej modernizacje.

Droga jest  systematycznie zaśmiecana różnego typu odpadami; ostatnio były to dwa worki połamanego styropianu. W tym miejscu apelujemy do mieszkańców Jabłonny: „Zwróćcie uwagę, znajdźcie osobę która zaśmieca tą drogę oraz okolicę i powiadomcie odpowiednie służby, np. policję, burmistrza, radnego, czy sołtysa”.

Pieniądze wydane na bezsensowne sprzątanie z pewnością mogą być wydane w inny pożyteczny sposób, a i w samej Jabłonnie potrzeb nie brakuje. Fundusze można przeznaczyć, np. na budowę nowego boiska z niezbędną infrastrukturą, w tym placem zabaw i zewnętrzną siłownią.

„Ta „czarna owca” myśli że robi na złość, może Gminie, może Sołtysowi lub jakiejś innej urojonej sobie osobie,Tylko że prawda jest taka, że ta osoba nie ma poszanowania dla wszystkich mieszkańców Jabłonny i Gminy Rydzyna, a w szczególności dla pieniędzy przez nich płaconych w formie podatku” – mówi jeden z mieszkańców, który zwrócił uwagę na problem.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą