Czy ASTALDI kpi z ludzi?

Czy ASTALDI kpi z ludzi?

Firma ASTALDI przedłużyła termin zakończenia prac przebudowy przejazdu kolejowego w Kłodzie. Cierpliwość ludzi powoli się kończy. Mieszkańcy zgłosili, że po zamknięciu przejazdu prace trwały zaledwie jeden dzień, a od kilkunastu dni nic się nie dzieje.

Sprawę poruszyli na sesji miasta radni Marcin Urbanowicz oraz Waldemar Szewczyk. Osoby, które dojeżdżają do pracy do zakładów za torami zostawiają swoje samochody przed nimi, co z kolei przeszkadza w bezpiecznym zawracaniu autobusom MZK.

Ponadto zamknięto również przejazd w Lesznie w kierunku Góry i cały tranzyt do tej miejscowości będzie na początku kierowany przez Kaczkowo, a później – po otwarciu przejazdu w czerwcu – przez Kłodę – wyjaśniali radni na sesji.

Są obawy, że droga w Kłodzie zostanie zniszczona jeszcze bardziej. Największe obawy są jednak o bezpieczeństwo pieszych, zwłaszcza, że przy drodze w Kłodzie znajduje się przedszkole. Burmistrz obiecał że w tej sprawie zainterweniuje u starosty leszczyńskiego.

2 thoughts on “Czy ASTALDI kpi z ludzi?”

  1. To jest jedna wielka kpina o 7 rano jeszcze nikogo tam nie ma wracając o 13 już też jest pusto.

  2. Panie Burmistrzu prosimy Pana o interwencje !!!!!!!!!!! oni sobie jaja z nas robią !!!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u