Czy będzie nowy most na "Kasztanówce"?

Czy będzie nowy most na "Kasztanówce"?

Most na alei Kasztanowej od dłuższego czasu straszy przechodniów. Niestety, wszystko wskazuje na to, że na jego przebudowę będziemy musieli poczekać.

Nikt nie złożył oferty w przetargu na rozbiórki mostu i budowę kładki pieszo -rowerowej na rowie Polskim. Czy kwota 200 tyś zł jaka zabezpieczyła gmina jest zbyt mała? A może budowa nowej kładki zbyt skomplikowana?

Faktem jest to, że póki co nie ma ofert, a co za tym idzie, przebudowa mostu oddala się w czasie. To zła wiadomość, zważywszy na to, że kładka jest w fatalnym stanie.

Udało nam się dowiedzieć w UMiG Rydzyna, że zostanie ogłoszony kolejny przetarg i, jeśli nie będzie ofert to zostaną zlecone prace, które poprawią bezpieczeństwo oraz częściowo naprawią most.

Jeśli nie uda się wybudować nowej kładki w tym roku a rada miejska zadecyduje o przesunięciu pieniędzy na przyszły rok, to będą ogłaszane kolejne przetargi.

Protokół z otwarcia ofert dot. przetargu p.n. „Rozbiórka mostu i budowa kładki pieszo-jezdnej na Rowie Polskim w km 9+680 w miejscowościach Rydzyna i Kłoda”

Protokół z otwarcia ofert dot. przetargu p.n. „Rozbiórka mostu i budowa kładki pieszo-jezdnej na Rowie Polskim w km 9+680 w miejscowościach Rydzyna i Kłoda”

Pliki do pobrania:

źródło: rydzyna.pl

1 thought on “Czy będzie nowy most na „Kasztanówce”?”

  1. Byle ktoś tam nie wyleciał przez te przegnite barierki. 😪 Bo będzie kiepsko. Jak ktoś zginie to będzie za późno. ♿♿♿

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Szansa na dofinansowanie z FDS

Napłynęła dobra informacja dla Gminy Rydzyna. Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował, że wniosek na przebudowę ulic: Łopuszańskiego i Czarnieckiego w Rydzynie ma szansę na dofinansowanie z

REAGUJ NA HEJT W INTERNECIE!

Rodzicu! Czy zastanawiałeś się nad tym czym jest hejt? Zastanawiałeś się czy Twoje dziecko nie jest ofiarą, bądź sprawcą hejtu? Czy rozmawiałeś z nim o

Trzy oferty na zakup energii elektrycznej

Pojawiły się ofert na zakup energii elektrycznej. Swoje propozycje złożyło trzech dostawców.Proponowane oferty są na zakup energii elektrycznej na lata 2021-2022. Protokół z otwarcia ofert

stat4u