Czy na ulicy Konstytucji jest bezpiecznie? [VIDEO]

Czy na ulicy Konstytucji jest bezpiecznie? [VIDEO]

Czy pustostan który stoi przy ulicy Konstytucji 3 Maja stwarza zagrożenie dla przechodniów i pojazdów? Od kilku lat budynek niszczeje. Obecni właściciele swego czasu zabezpieczyli budynek. Nie zmienia to jednak faktu, że blacha na dachu jest luźna i podczas wiatru się wygina, co może spowodować jej odłamanie i doprowadzić do tragedii, gdy spadnie na przechodnia lub przejeżdżający samochód czy rower.

Nie mamy dostępu do informacji, kto jest właścicielem pustostanu. Być może jednak właściciel przeczyta tę informację i zareaguje w odpowiedni sposób.

2 thoughts on “Czy na ulicy Konstytucji jest bezpiecznie? [VIDEO]”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u