Dary dla Domu Dziecka w Lesznie

Dary dla Domu Dziecka w Lesznie

3 kwietnia uczniowie klasy szóstej wraz z uczennicą z klasy ósmej i uczniem z klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Kaczkowie drugi raz przedstawili Misterium Męki Pańskiej.

Przy okazji dzieci ze Szkolnego Koła Caritas zbierały dobrowolne ofiary na Dom Dziecka w Lesznie. Z zebranych pieniędzy na prośbę dyrekcji Domu Dziecka zakupiono: skarpetki dla chłopców, rajstopy oraz bieliznę dla dziewczynek oraz płatki owsiane.

Pani Agnieszka Śledziejowska przekazała dary przed świętami wielkanocnymi życząc od całej społeczności szkolnej i lokalnej dobrego przeżycia Świąt Wielkiej Nocy. Dyrekcja Domu Dziecka poprosiła podziękować wszystkim ofiarodawcom za hojność serca. Pismo od siostry jest załączone do postu.

 

źródło: SP Kaczkowo

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

Planowane wyłączenia prądu w Dąbczu

24 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:0024 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 14:30 Dąbcze ul. Lotnicza nr 1; ul. Maruszewska działka

stat4u