Denis Bolewicz wygrał 2. rundę Wamet Cup

Denis Bolewicz wygrał 2. rundę Wamet Cup

Denis Bolewicz z Polonii Śmigiel został triumfatorem drugiej rundy Wamet Cup w tenisie stołowym. Występujący na co dzień w 2. lidze nastolatek z Krzemieniewa pokonał w pojedynku finałowym rewelację imprezy – Roberta Bartosza z Burzy Drzeczkowo 3:1.

Na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Walencki, który w spotkaniu o trzecie miejsce okazał się lepszy od triumfatora pierwszej rundy Wamet Cup – Wojciecha Chwastyniaka. Najlepszy z zawodników Wametu Dąbcze – Mateusz Przybył dotarł do ćwierćfinału, w którym uległ Robertowi Bartoszowi 2:3.

W klasyfikacji generalnej z dorobkiem 92 punktów prowadzi Wojciech Chwastyniak. Gracz Polonii Śmigiel ma siedem „oczek” przewagi nad drugim Denisem Bolewiczem. Kolejne miejsca zajmują Robert Bartosz i Mateusz Przybył, którzy zgromadzili na swoich kontach po 81 punktów.

Do rozegrania pozostał jeszcze jeden turniej z cyklu Wamet Cup. Data tych zawodów nie jest jeszcze znana.

bolewiczdenis

Na zdjęciu:
Denis Bolewicz (autor: Maciej Frąckowiak)

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u