Derbowa sobota w Dąbczu

Derbowa sobota w Dąbczu

Wielkie derby regionu zakończą rundę zasadniczą 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej tenisistów stołowych. W najbliższą sobotę w Dąbczu dojdzie do konfrontacji czterech drużyn z naszego regionu na 2-ligowym froncie.

Szóste miejsce w ligowej tabeli zajmują na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej tenisiści stołowi Wametu Dąbcze. Ekipa z gminy Rydzyna zgromadziła dotychczas 11. punktów. W najbliższą sobotę uczestnik trzeciej rundy Pucharu Europy TT Inter Cup zmierzy się we własnej hali z Polonią Śmigiel i Burzą Drzeczkowo. W pierwszej rundzie Wamet zremisował na wyjeździe z zespołem Tadeusza Kozłowskiego 5:5 oraz wygrał w Kąkolewie z Burzą 6:4.

W sobotę swoje mecze w hali sportowej w Dąbczu rozgrywał będzie także Junior Leszno. Drużyna Rafała Osięgłowskiego, podobnie jak gospodarze, zagra z Polonią Śmigiel i Burzą Drzeczkowo.

Początek zmagań w ostatniej, derbowej serii 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej zaplanowano na godzinę 11. Wstęp wolny.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą