Derbowa sobota w Dąbczu

Derbowa sobota w Dąbczu

Wielkie derby regionu zakończą rundę zasadniczą 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej tenisistów stołowych. W najbliższą sobotę w Dąbczu dojdzie do konfrontacji czterech drużyn z naszego regionu na 2-ligowym froncie.

Szóste miejsce w ligowej tabeli zajmują na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej tenisiści stołowi Wametu Dąbcze. Ekipa z gminy Rydzyna zgromadziła dotychczas 11. punktów. W najbliższą sobotę uczestnik trzeciej rundy Pucharu Europy TT Inter Cup zmierzy się we własnej hali z Polonią Śmigiel i Burzą Drzeczkowo. W pierwszej rundzie Wamet zremisował na wyjeździe z zespołem Tadeusza Kozłowskiego 5:5 oraz wygrał w Kąkolewie z Burzą 6:4.

W sobotę swoje mecze w hali sportowej w Dąbczu rozgrywał będzie także Junior Leszno. Drużyna Rafała Osięgłowskiego, podobnie jak gospodarze, zagra z Polonią Śmigiel i Burzą Drzeczkowo.

Początek zmagań w ostatniej, derbowej serii 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej zaplanowano na godzinę 11. Wstęp wolny.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u