Derbowy weekend tenisistów stołowych

Derbowy weekend tenisistów stołowych

Bardzo pracowicie dla tenisistów stołowych Wametu Dąbcze zapowiada się nadchodzący weekend. Zespół z gminy Rydzyna rozegra aż trzy spotkania derbowe w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej.

O pierwsze w tym sezonie zwycięstwo gracze Wametu powalczą już w najbliższy piątek. O godzinie 18 uczestnik drugiej rundy Pucharu Europy TT Inter Cup zagra we własnej hali z Juniorem Leszno. Dzień później drużyna z Dąbcza rozegra spotkania wyjazdowe – tym razem z Polonią Śmigiel i Burzą Drzeczkowo.

Po czterech kolejkach 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej liderem grupy południowej jest Ochman Raszków, który zanotował na swoim koncie komplet zwycięstw. Wamet Dąbcze z jednym punktem na koncie zajmuje szóste miejsce. Z weekendowych rywali zespołu z powiatu leszczyńskiego najwyżej sklasyfikowana jest Polonia Śmigiel, która plasuje się na piątym miejscu (dwa punkty). Junior Leszno i Burza Drzeczkowo w tym sezonie jeszcze nie zdołały wywalczyć żadnego „oczka”.

Plan weekendowych spotkań:

piątek:
godz. 18:00 Wamet Dąbcze – Junior Leszno

sobota:
godz. 11:00 Polonia Śmigiel – Wamet Dąbcze
godz. 15:30 Burza Drzeczkowo – Wamet Dąbcze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Otrzymali promesę i motopompę [VIDEO]

Mija rok od kiedy w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu pojawił się nowy, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, a strażacy ciągle czynią starania o pozyskanie nowego

Wmurowali akt erekcyjny [VIDEO]

W Rydzynie wmurowano akt erekcyjny upamiętniający budowę/przebudowę szkoły podstawowej przy ul. Wolności. Na placu budowy zjawili się między innymi minister Jan Dziedziczak, władze gminy Rydzyna