Dezynfekcja w Bojanowie

Dezynfekcja w Bojanowie

W związku z profilaktyką wynikającą z podjęcia działań, związanych z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2, w gminie Bojanowo zostanie przeprowadzona dezynfekcja infrastruktury publicznej. Akcja zostanie przeprowadzona w dniach 7 i 8 maja br. w godzinach od 8.00 – 12.00.

W dniu 7 maja wspomniany zabieg sanitarny dotyczyć będzie ławek znajdujących się na naszym rynku oraz w parkach miejskich a także przystanków autobusowych w naszym mieście. Natomiast w dniu 8 maja dezynfekcji poddane zostaną pozostałe przystanki autobusowe na terenie gminy.

W razie niepogody dezynfekcja zostanie przeprowadzona w podobnych godzinach w kolejnych dniach roboczych. W związku z powyższym zalecane jest ograniczone przebywanie w wyżej wymienionych miejscach ( strefach odkażania ), a także w razie potrzeby o ścisłe stosowanie się do poleceń personelu wykonującego dezynfekcję.

Zabieg będzie przeprowadzany cyklicznie przynajmniej raz w tygodniu ( w zależności od sytuacji epidemiologicznej).

źródło: facebook.com/gminabojanowo

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u