Dni Otwarte Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rydzynie

Dni Otwarte Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rydzynie

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rydzynie zapraszają w dniach od 8 do 9 czerwca do swojej placówki na Dni Otwarte. Wszyscy chętni będą mogli poznać uczestników, zapoznać się z warunkami uczęszczania na zajęcia a także wziąć w nich udział.

Warsztaty Terapii Zajęciowej codzienne zapewniają zajęcia osobom z niepełnosprawnością. Wykorzystują różnorodne techniki terapii zajęciowej, a także aktywizują zawodowo uczestników. Uczestnicy wyjeżdżają na wycieczki i organizują pikniki, wychodzą do kina, organizują zawody i wiele innych wspólnych zajęć.

W dniach 8 – 9 czerwca w godzinach 9:00-13:00 będzie można zwiedzić pracownie WTZ, zobaczyć wystawę prac, wziąć udział w zajęciach, nawiązać kontakt z uczestnikami, zapoznać się z warunkami uczestnictwa. Na gości czekać będzie słodki poczęstunek.

Więcej informacji na stronie: www.wtzrydzyna.boo.p

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u