Dodatkowy nr telefonu do przychodni w Rydzynie

Dodatkowy nr telefonu do przychodni w Rydzynie

W związku z epidemią oraz koniecznością udzielania pacjentom większej ilości porad telefonicznych przychodnia w Rydzynie uruchomiła dla swoich pacjentów dodatkowy numer. Dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

tel. 783 040 493

3 thoughts on “Dodatkowy nr telefonu do przychodni w Rydzynie”

  1. Dodatkowy telefon ? A odbierają go wogole dziwne ze ludzi w przychodni nie ma a nawet stacjonarny nie jest odbierany . A ja już odbiorą to z laską . Ja podziękuje za taka przychodnie . Pozdrawiam i życzę miłego dnia .

  2. Ja się od nich wypisałem, tak mnie wyleczyła jedna pani doktur (bo inaczej nazwać nie można), że skończyłem przez nią w szpitalu bo nie chciało się nawet badań krwi zlecić. Przecież to z jej kasy by poszło. A na moje pytanie czy może zrobić badanie krwi odparła, że przed czterdziestką badań się nie robi.
    Totalny dramat – uciekajcie od nich. Oni już mają swoją alejkę pod Moraczewem. Pozdrawiam.

  3. Lekarze w tej przychodni .. Totalne nic
    Weterynarz wkłada więcej serca w leczenie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u