Dorota Wróblewska & Q-Artist pt. „Bossa Nova in Love” - KONCERT LIVE

Dorota Wróblewska & Q-Artist pt. „Bossa Nova in Love” - KONCERT LIVE

Zapraszamy wszystkich na kolejny koncert, który nasz portal realizuje od strony video. Transmisja na żywo 19 lipca o godzinie 20.00.

Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza na koncert Doroty Wróblewskiej & Q-Artist pt. „Bossa Nova in Love”, który odbędzie się 19 lipca br. o godz. 20:00, na scenie plenerowej przed budynkiem OKSiAL.

Będzie to kolejna odsłona projektu artystycznego „[email protected] w sieci”, pierwszy raz z udziałem publiczności. Wykonawcy koncertu wprowadzą słuchaczy w świat muzycznej fuzji klasyki mainstream’owego swingującego jazzu i rozkołysanej bossa novy. Ich projekt obejmuje standardy amerykańskiej muzyki początków XX wieku, a także muzyki brazylijskiej, latynoamerykańskiej rozwiniętej w latach 50 i 60. W programie usłyszymy najpopularniejsze bossy m.in. „Chega DE Saudate” czy „Desafinado” – Antonio C. Jobima, a także klasyki „Fly me to the Moon” – Bena Howarda czy „Summertime” – Georga Gershwina. Koncert z ograniczoną liczbą miejsc, bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie OKSiAL od 6 lipca br. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą