Drzewo runęło na samochód

Drzewo runęło na samochód

28 listopada nasza czytelniczka zastała niecodzienny widok. Podczas spaceru w okolicach rydzyńskiego Zamku zauważyła, że na samochód upadło drzewo. Udało jej się zrobić zdjęcia.

Czytelniczka nie zna szczegółów akcji, jednak zapewnia, że wielokrotnie obawiała się o bezpieczeństwo podczas spacerów. Zarówno wokół Zamku, w okolicach fosy, jak i wzdłuż tzw. Kasztanówki znajdują się drzewa, których gałęzie zwisają w taki sposób, iż mogą zagrażać przechodniom.

Zwłaszcza w taką pogodę, jak wczoraj i podczas dzisiejszej nocy warto zachować szczególną ostrożność. (kz)

auto3 auto auto2

Źródło: J.L.

  1. Całe szczęście, że to był samochód, a nie człowiek! To, że stał w miejscu do tego nieprzeznaczonym, nie ma nic do rzeczy, jeśli chodzi o zwisające gałęzie, które mogą spaść również na przechodniów. Także tych z dziecmi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Otrzymali promesę i motopompę [VIDEO]

Mija rok od kiedy w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu pojawił się nowy, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, a strażacy ciągle czynią starania o pozyskanie nowego

Wmurowali akt erekcyjny [VIDEO]

W Rydzynie wmurowano akt erekcyjny upamiętniający budowę/przebudowę szkoły podstawowej przy ul. Wolności. Na placu budowy zjawili się między innymi minister Jan Dziedziczak, władze gminy Rydzyna