Dwa srebrne medale Macieja Kajzera

Dwa srebrne medale Macieja Kajzera

W sobotę w Kąkolewie odbył się pierwszy turniej kadetów, juniorów i seniorów OZTS Leszno. Dwa srebrne medale w tej imprezie wywalczył zawodnik Wametu Dąbcze – Maciej Kajzer. Leworęczny tenisista stołowy zajął dwukrotnie drugie miejsce w kategorii kadetów i juniorów.

Młodzicy Wametu Dąbcze w sobotę rywalizowali ze starszymi i znacznie bardziej doświadczonymi przeciwnikami. Znakomicie spisał się w tym gronie Maciej Kajzer, który dwukrotnie stanął na drugim stopniu podium – wśród kadetów oraz juniorów. Tuż za podium grupie kadetów uplasował się Tymoteusz Marcinkowski, który rywalizację ukończył na czwartej pozycji. Dwaj pozostali przedstawiciele klubu z gminy Rydzyna – Adrian Wieczorek i Mikołaj Szabała zmagania wśród tenisistów stołowych do 15 roku życia ukończyli pod koniec pierwszej dziesiątki.

W sobotę w Kakolewie rywalizowali także seniorzy. Wamet Dąbcze w tych zawodach reprezentowało dwóch zawodników – Jakub Mazankiewicz i Bartosz Adamczak. Pierwszy został sklasyfikowany na ósmej, a drugi na dziewiątej pozycji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u