Działkowcy bez wsparcia finansowego

Działkowcy bez wsparcia finansowego

Radna Grażyna Dembicka złożyła wniosek formalny o usunięcie z porządku obrad uchwały na druku 160 dotyczący podpisania umowy ramowej ze stowarzyszeniem ogródków działkowych na wsparcie finansowe w kwocie maksymalnej 15 tys. zł. Na obecnych dziesięciu radnych za wycofaniem głosowało ośmiu a wstrzymało się dwóch radnych.

Radna Dembicka w rozmowie z portalem uzasadniła swój wniosek tym, iż zbyt późno wniosek został poddany dyskusji i wymaga głębszej analizy a w kuluarach można usłyszeć, że powinno się sprawdzić jaki odsetek działkowców jest z Rydzyny a jaki spoza gminy. Rozmowy nad wnioskiem będą trwały dalej a temat nie został zamieciony pod dywan – zapewnia Dembicka.

1 thought on “Działkowcy bez wsparcia finansowego”

  1. Cytując klasyka:
    „pamiętajmy o ogrodach, przecież z stamtąd wyszliśmy”

    pozdrawiam
    Andrzej Kuźma z Zarządu ROD im.Stanisława Moniuszki w Rydzynie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u