Dzień Babci i Dziadka w Przedszkole w Kłodzie

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkole w Kłodzie

24 stycznia „Pszczółki” z przedszkola w Kłodzie zaprosiły babcie i dziadków na uroczyste obchody ich święta. Jest to jedna z niewielu okazji, aby uświadomić dzieciom, jak wiele w ich życiu znaczą dziadkowie, ile miłości potrafią ofiarować, jakimi są przyjaciółmi i powiernikami.

Często w życiu dorosłym sięgamy do wspomnień z dzieciństwa i przywołujemy obraz naszych kochanych dziadków, widzimy ich uśmiechniętą twarz, ręce gotowe pogłaskać  i przytulić.

Swoją miłość do dziadków dzieci wyraziły przedstawiając program artystyczny: inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce. Nie zabrakło życzeń i upominków, wspólnych zabaw i fotografii.

Był też poczęstunek, o który zadbali rodzice przedszkolaków. Uśmiech i wzruszenie na twarzach gości świadczył o tym, że uroczystość bardzo się podobała.

tekst i foto : Monika Kirszke

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u