Dzień Babci i Dziadka w Przedszkole w Kłodzie

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkole w Kłodzie

24 stycznia „Pszczółki” z przedszkola w Kłodzie zaprosiły babcie i dziadków na uroczyste obchody ich święta. Jest to jedna z niewielu okazji, aby uświadomić dzieciom, jak wiele w ich życiu znaczą dziadkowie, ile miłości potrafią ofiarować, jakimi są przyjaciółmi i powiernikami.

Często w życiu dorosłym sięgamy do wspomnień z dzieciństwa i przywołujemy obraz naszych kochanych dziadków, widzimy ich uśmiechniętą twarz, ręce gotowe pogłaskać  i przytulić.

Swoją miłość do dziadków dzieci wyraziły przedstawiając program artystyczny: inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce. Nie zabrakło życzeń i upominków, wspólnych zabaw i fotografii.

Był też poczęstunek, o który zadbali rodzice przedszkolaków. Uśmiech i wzruszenie na twarzach gości świadczył o tym, że uroczystość bardzo się podobała.

tekst i foto : Monika Kirszke

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce