Dzień Babci i Dziadka w Przedszkole w Kłodzie

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkole w Kłodzie

24 stycznia „Pszczółki” z przedszkola w Kłodzie zaprosiły babcie i dziadków na uroczyste obchody ich święta. Jest to jedna z niewielu okazji, aby uświadomić dzieciom, jak wiele w ich życiu znaczą dziadkowie, ile miłości potrafią ofiarować, jakimi są przyjaciółmi i powiernikami.

Często w życiu dorosłym sięgamy do wspomnień z dzieciństwa i przywołujemy obraz naszych kochanych dziadków, widzimy ich uśmiechniętą twarz, ręce gotowe pogłaskać  i przytulić.

Swoją miłość do dziadków dzieci wyraziły przedstawiając program artystyczny: inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce. Nie zabrakło życzeń i upominków, wspólnych zabaw i fotografii.

Był też poczęstunek, o który zadbali rodzice przedszkolaków. Uśmiech i wzruszenie na twarzach gości świadczył o tym, że uroczystość bardzo się podobała.

tekst i foto : Monika Kirszke

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Dowody rejestracyjne czekają na odbiór

Ponad 1200 dowodów rejestracyjnych czeka w Starostwie Powiatowym w Lesznie na odbiór. Zapraszamy mieszkańców powiatu do Wydziału Komunikacji, wizyta trwa tylko kilka minut. Co prawda

Projekt Doradztwa Energetycznego

Od 2015 roku na terenie całego kraju z sukcesem realizowany jest projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności

stat4u