Dzień dziecka i rodziny przedszkolaków z Rydzyny

Dzień dziecka i rodziny przedszkolaków z Rydzyny

Dzień dziecka w przedszkolu w Rydzynie odbył się pod znakiem kolorów, tańca i gier planszowych. Była też pyszna kiełbasa z grilla, lody i słodkości.

Dnia 5 czerwca grupa Sowy z Rydzyny na Leśnej Polanie w Dąbczu złożyła swoim rodzicom życzenia z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci podziękowały za miłość wierszem, tańcem i piosenką. Było i na ludowo i na sportowo. Dzieci zatańczyły i wręczyły rodzicom piękne portrety. Potem był przejazd bryczką, grill, ciasto, czereśnie, zabawy z piłką, dmuchane kolorowych baloników, malowanie twarzy i zabawy bieżne. Wszyscy wrócili do domu z uśmiechem na twarzy.

 

teks/foto Beata Musielak

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u