Dzień dziecka u "Wróbelków"

Dzień dziecka u "Wróbelków"

29 maja o godzinie 16.00 dzieci z grupy Wróbelki spotkały się na „wyjątkowym” Dniu Dziecka. Tym razem zamiast wspólnej zabawy na dmuchańcach przedszkolaki spędziły czas w bezpiecznej odległości od siebie. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Nauczycielki przedszkola „Kolorowy Wiatraczek” zadbały jednak o to, by maluchy poczuły się wyjątkowo. Na każde dziecko czekał bogaty prezent (balon, przybory artystyczne i zabawki). Podopieczni przedszkola mogli wysłuchać wierszyków, przygotowanych przez mamy oraz zatańczyć w ich towarzystwie. Spotkanie było krótkie, ale przyniosło dzieciom mnóstwo radości. Dzień Dziecka odbył się również w innych grupach przedszkolnych.

foto/video: rodzice przedszkolaków

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u