Dzień Dziecka w Przybiniu

Dzień Dziecka w Przybiniu

Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 4.06. w Przybiniu, przyciągnął tłumy zainteresowanych. Został zorganizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Kornela Malcherka radnego J. Nawrotkiewicza, Waldemara Ratajewskiego oraz sołtysa wsi, Stanisława Wilczkowiaka.

Na placu zabaw zebrały się dzieci z okolicznych wiosek, głównie Przybinia, Dąbcza, Maruszewa, Tworzanic, Tworzanek i Nowej Wsi. Czekało na nie wiele atrakcji, począwszy od upominków po gry i zabawy.

Dzieci mogły nabyć balony, przejechać się motorami, obejrzeć wozy strażackie oraz zobaczyć, w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy. Ponadto mogły skorzystać z usług malowania twarzy, wziąć udział w konkurencjach sportowych i pobawić się na dmuchańcach.

Każde dziecko otrzymało za darmo frytki, mięsko, soczek i babeczkę. Wieczorem odbyło się ognisko. 😉

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w galerii na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania!

(kz)

1 thought on “Dzień Dziecka w Przybiniu”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u