Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Rydzynie

Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Rydzynie

18 października 2021 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie Dyrektor SOSW w Rydzynie pani Emilii Nowak w obchodach wzięli udział: Starosta powiatu leszczyńskiego pan Jarosław Wawrzyniak, Wicestarosta powiatu leszczyńskiego pan Maciej Wiśniewski oraz Sekretarz powiatu pani Katarzyna Kamińska.

W stronę nauczycieli popłynęły serdeczne życzenia, podziękowania i słowa uznania za trud jaki wkładają w przekazywanie wiedzy i kształtowanie młodych osobowości.  Podziękowano za codzienną pracę na rzecz szkoły, swoje zaangażowanie i poświęcenie w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dzień Edukacji Narodowej to czas kiedy w sposób szczególny docenia się pracę pedagogów honorując ich nagrodami.

Nagrody Starosty Leszczyńskiego otrzymały: pani Elżbieta Marciniak, pani Ewa Nawrotkiewicz, pani Aniela Serwicka i pani Beata Wzorek – Malcherek.
Nagrodami Dyrektora SOSW w Rydzynie zostali uhonorowani pedagodzy: pan Artur Gniatkowski, pani Emilia Katarzyńska, pani Beata Kuczek, pani Daria Łukaszewska – Nowak, pani Agnieszka Łukaszyk, pan Damian Maciołek, pani Iwona Przybylska – Kicińska, pan Marcin Szamania oraz pani Joanna Winiarska.

źródło: soswrydzyna.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą