Dzień kobiet w Tarnowej Łące

Dzień kobiet w Tarnowej Łące

06.03. 2018 w Tranowej Łące Koło Gospodyń zorganizowało spotkanie pań z okazji ich święta.

Przybyli goście radny Marcin Urbanowicz, burmistrz Kornel Malcherek oraz p. Jan Florczak wręczyli wszystkim kobietom po symbolicznym tulipanie.

Także sołtys Tarnowej Łąki przekazał prezent, a radny Marcin Urbanowicz przygotował konkurs, w którym sprawdził wiedzę pań.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

2 thoughts on “Dzień kobiet w Tarnowej Łące”

 1. A Sołtysa nie zaproszono?
  Burmistrza rozpoznaje, Pana radnego też, a ten trzeci nie wiadomo kto co tam robi?

 2. uczestniczka spotkania

  Kuba,
  Pan Sołtys był na spotkaniu organizacyjnym razem z całym KGW i Panią sołtysową w związku z tym Panie traktowały go jak jednego ze „swoich”, jak współorganizatora. Nie miały złej woli niezapraszania Sołtysa raczej uznały za oczywiste, że jest z nimi. Jeśli miał inne odczucia wystarczy powiedzieć. Trzeba ze sobą rozmawiać – rozmowa potrafi rozwiać wątpliwości.
  A „ten trzeci” nie był zaproszony – złożył życzenia, wręczył kwiatki – dziękujemy. Wszystkim Panom dziękujemy!

  Rozmawiajmy – nie twórzmy podziałów w naszych małych społecznościach.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u