Dzień Matki i Ojca w kole "Złota Jesień"

Dzień Matki i Ojca w kole "Złota Jesień"

Dnia 11 maja odbyła się uroczystość Dnia Matki i Ojca w Kole Emerytów „Złota Jesień”, połączona z jubileuszem Barbary Nowak i Władysława Poślednika. Jubilaci obchodzili swoje 70 urodziny. Na spotkaniu pojawili się sekretarz Gminy, p. M. Szargan oraz p. dyrektor Gimnazjum im. Sułkowskich w Rydzynie  wraz z małżonkiem. Goście zostali poczęstowani kawą i ciastem.


Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Przewodnicząca Koła, p. B. Kowalska powitała gości oraz złożyła życzenia matkom i ojcom oraz jubilatom. Wybranej matce i ojcu zostały wręczone kwiatki.

Jubilaci otrzymali życzenia i kwiaty od sekretarza Gminy, który przekazał życzenia od Burmistrza Miasta i Gminy.  Oprócz tego otrzymali prezenty.

Na członków Koła czekała niespodzianka. Mogli podziwiać występ taneczny młodych tancerzy, Borysa Chudzińskiego oraz Oliwii Stam. Para taneczna zaprezentowała swoje umiejętności i wywołała ogólny zachwyt.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część rozrywkowa. Seniorzy ruszyli na parkiet. Oprócz zabawy czekał też na nich tort owocowy.


Program koła „Złotej Jesieni” zachęca swoich członków do wielu atrakcji. Już 17 maja emeryci planują wyjazd na Termy do Tarnowa Podgórnego. W czerwcu stowarzyszenie będzie obchodziło swoje 7-lecie.

DK1462985647796

Dołączamy się do życzeń dla matek i ojców oraz jubilatów.

DK1462985448671

K.Zmysłowska

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u