Elewacja ratusza - nowy przetarg

Elewacja ratusza - nowy przetarg

Od dziś do 24.06.2016 można składać oferty przetargu na remont elewacji Ratusza na rydzyńskim Rynku. Pierwszego przetargu nie udało się zrealizować. 

7 czerwca minął termin składania ofert. Z tego powodu ruszył nowy przetarg, a poprzednie postępowanie zostało unieważnione.

Remont Ratusza ma polegać na odnowieniu elewacji. Po remoncie dachu budynku i wymianie drzwi wejściowych, postanowiono zająć się elewacją Ratusza od strony Rynku.

Na inwestycję zostało zabezpieczone 60 tysięcy złotych, dodatkowo urząd MiG Rydzyna otrzymał od samorządu Województwa Wielkopolskiego 20 tys. dofinansowania.

Przez najbliższe dwa i pół tygodnia (od 8.06 do 24.06) można składać oferty przetargu.

Więcej informacji uzyskają Państwo, klikając TUTAJ

 

73798

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u