Festyn Rodzinny w szkole w Dąbczu

Festyn Rodzinny w szkole w Dąbczu

31 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Baw i ucz się razem z Nami”.
W trakcie jego trwania uczniowie wraz z swoimi rodzicami mieli za zadanie wykonać indywidualne i zbiorowe zadania. Podsumowano także realizowane w szkole projekty edukacyjne, których przewodnim motywem były zabawy dziadków, rodziców i dzieci.
Uczestnikami imprezy byli także uczniowie i nauczyciele z zaprzyjaźnionej Grund – und Gesamtschule Lehnin „Heinrich Julius Bruns” z Kloster Lehnin w Niemczech. Nad prawidłowym wykonywaniem zadań czuwali rodzice i nauczyciele, oprawę muzyczną i dmuchane zamki przygotował Pan Krzysztof Tumko, który także zapoznał uczestników festynu z swoimi zainteresowaniami.
Dodatkowe atrakcje zapewnili, strażacy z OSP Dąbcze, Harcerze z 10 Drużyny Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu oraz Panie Ewelina Przybyła i Anna Pałasz.
tekst : Wojciech Jędrzejczak

2 thoughts on “Festyn Rodzinny w szkole w Dąbczu”

  1. Wojciech Jędrzejczak

    Dziękuję wszystkim współorganizatorom: rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, Samorządowi Uczniowskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej z Dąbcza, harcerzom z 10 DH, Paniom Annie Pałasz i Ewelinie Przybyła, Panu Burmistrzowi, Krzysztofowi Tumko za pomoc w realizacji tego zadania czyli Festynu Rodzinnego.
    Dyrektor Szkoły
    Wojciech Jędrzejczak

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

SOSW Rydzyna rozbudowuje monitoring wizyjny

W prowadzonym przez powiat leszczyński Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie rozpoczęła się rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego. W 2019 r. wykonany został pierwszy etap

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u