Finał WOŚP W Rydzynie

Finał WOŚP W Rydzynie

W Rydzynie już po raz kolejny odbył się Finał WOŚP. Jak co roku, wzbudził duże zainteresowanie mieszkańców. Ostatecznie zostały aż 14. 500 zł.

Świętowanie XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej rozpoczęło się już w sobotę eliminacjami turnieju piłki nożnej. Wpisowe, które musiały zapłacić wszystkie drużyny, zostało przeznaczone na fundusze Orkiestry.

W niedzielę od rana wolontariusze ruszyli na ulice, by zebrać jak największą ilość funduszy. Wśród osób z puszkami były zarówno dzieci z rodzicami, jak i młodzież w wieku gimnazjalnym.

Od 17.00 w Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbywały się koncerty MOKtoniki i mental Melody, a także sprzedaż gadżetów, wyrobów cukierniczych oraz prac plastycznych. Goście mogli także skosztować bigosu.

Wieczorem, o godzinie 20.00 Finał zakończyło Światełko do nieba. Mieszkańcy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni.

K. Zmyslowska

« z 2 »

1 komentarz do "Finał WOŚP W Rydzynie"

  1. Brawo! Owsiak umIe porwać cały kraj do działania. I mimo krytyki jego fundacji wszystko się udało.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce