Firma Wamet sponsorem tytularnym KS Dąbcze w sezonie 2018/2019!

Firma Wamet sponsorem tytularnym KS Dąbcze w sezonie 2018/2019!

Jeden z wiodących w kraju producentów wiat stadionowych, trybun sportowych i przystanków autobusowych – firma Wamet, będzie sponsorem tytularnym Klubu Sportowego Dąbcze także w sezonie 2018/2019. Do uroczystego podpisania nowej umowy doszło podczas sobotniego meczu fazy play off 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej, w którym Wamet Dąbcze zmierzył się z Darz Borem Karnieszewice.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, jako sponsor tytularny KS Dąbcze. Wyniki nas satysfakcjonują w tym sezonie. Oby tak dalej – powiedział tuż po podpisaniu umowy prezes firmy Wamet, Hieronim Firlej.

Współpraca pomiędzy Klubem Sportowym Dąbcze a firmą Wamet rozpoczęła się w 2014 roku i będzie trwała przynajmniej do 30. czerwca 2019 roku. Firma Wamet jest jednym z wiodących w kraju producentów wiat stadionowych, trybun sportowych i przystanków autobusowych. W swojej bogatej ofercie przedsiębiorstwo z Dąbcza posiada także wiaty rowerowe, wiaty magazynowe, wiaty śmietnikowe czy wiaty na wózki sklepowe.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u