Gala Operowo- operetkowa w Zamku Rydzyńskim

Gala Operowo- operetkowa w Zamku Rydzyńskim

Gala operowo- operetkowa w wykonaniu znakomitej Grupy Operowej Sonori Ensemble już za nami. Po raz kolejny artyści zaprezentowali w Rydzynie swoje talenty.

„Czardasze, walce, toasty, miłosne. arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń” – można było przeczytać na stronie Zamku.

W trakcie spektaklu zabrzmiały najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata”, „Carmen”, „Opowieści Hoffmanna”, „Lakme”, „Tosca”, „Don Giovanni” wiele innych. Powrócł czar dawnego Wiednia ukryty najpiękniejszych scenach operetkowych z takich przebojów, jak „Księżniczka Czardasza”.

Wszystkie elementy zostały dopracowane na ostatni guzik, a widzowie mogą potwierdzić, że koncert galowy w towarzystwie artystów z Pragi, Berlina i Wrocławia przyniósł wiele emocji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u