Głosuj na laleczkę z Dąbcza

Głosuj na laleczkę z Dąbcza

Szanowni Rodzice, Uczniowie Szkoła z Dąbcza bierze udział w konkursie NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ LALECZKĘ PROJEKTU „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA V”. Nagrodą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole. http://wszystkiekoloryswiata.pl

https://wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/88#_=_

Zasady głosowania:

  1. Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę jest prowadzony za pośrednictwem specjalnej aplikacji konkursowej, która wymaga posiadania osobistego konta na portalu społecznościowym Facebook.
  2. Konkurs odbywa się w terminie: 4.03.2019r.godz. 11.00 – 15.03.2019r. godz. 11.00.
  3. W czasie trwanie konkursu użytkownicy Facebooka, którzy zechcą oddać głos na wybrana przez siebie laleczkę, muszą się zalogować na swoje konto i wejść w aplikację konkursową.
  4. Zdjęcia laleczek w aplikacji konkursowej zamieszczone są w losowej kolejności. Każdy użytkownik aplikacji może wyszukać laleczkę reprezentującą daną szkołę stosując dostępne filtry (np. wyszukiwanie po nazwie miejscowości, wyszukiwanie na mapie). Zdjęcia w galerii są podpisane nazwą placówki zgłaszającej laleczkę do konkursu oraz nazwą miejscowości placówki.
  5. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem. Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki. Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę.
  6. Liczba oddanych głosów na każdą laleczkę będzie widoczna pod zdjęciami przez cały czas trwania konkursu.
  7. Konkurs wygrywa ta placówka, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.

Zapraszamy Wszystkich do głosowania na laleczkę zDąbcza

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą