Głosujemy na Adama Handke!

Głosujemy na Adama Handke!

Jeśli zastanawiacie się, na kogo oddać głos w plebiscycie „Młodzi Wyjątkowi”, organizowanym przez gazetę ABC i portal leszno24.pl, proponujemy kandydaturę dziewiętnastolatka z naszej gminy, Adama Handkę.

Głosować można do 19 lutego. Zachęcamy, by wesprzeć Adama i jego kolegę, Kacpra Urbaniaka. Chłopaki należą do grupy Street Workout. Wykonują ćwiczenia bez specjalistycznego sprzętu, udowadniając, że dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Ćwiczą na świeżym powietrzu i są otwarci na innych ludzi.

Co jeszcze sprawia, że o młodych zawodnikach można powiedzieć: wyjątkowi. Otóż, działają dla pasji. Z tego powodu też dążą do tego, by w Lesznie powstał park do ćwiczeń.

Ponadto chłopaki z grupy Street Workout organizują darmowe treningi, dzięki czemu ćwiczenia są dostępne właściwie dla każdego.

By zagłosować na chłopaków, wystarczy wysłać SMS.

Szczegóły na grafice poniżej:

AdamHandke

Żródło: www.facebook.pl/rydzyna.official

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie

Zgodnie z przeprowadzonym konkursem nową dyrektor Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie została Pani Izabela Rychlik, która była nauczycielem w Szkole Podstawowej

Milion złotych na deszczówkę!

Sejmik Województwa Wielkopolskiego 19 lipca 2021 roku podjął uchwałę w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie dotacji jednostkom samorządu terytorialnego w ramach programu pn. „Deszczówka”. Wsparcie

Narada sołtysów

Na naradzie z Burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna zjawili się sołtysi z naszej gminy. Rozmawiali o wysokości funduszu sołeckiego na 2022 rok w poszczególnych wioskach.