Głosujemy na Adama Handke!

Głosujemy na Adama Handke!

Jeśli zastanawiacie się, na kogo oddać głos w plebiscycie „Młodzi Wyjątkowi”, organizowanym przez gazetę ABC i portal leszno24.pl, proponujemy kandydaturę dziewiętnastolatka z naszej gminy, Adama Handkę.

Głosować można do 19 lutego. Zachęcamy, by wesprzeć Adama i jego kolegę, Kacpra Urbaniaka. Chłopaki należą do grupy Street Workout. Wykonują ćwiczenia bez specjalistycznego sprzętu, udowadniając, że dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Ćwiczą na świeżym powietrzu i są otwarci na innych ludzi.

Co jeszcze sprawia, że o młodych zawodnikach można powiedzieć: wyjątkowi. Otóż, działają dla pasji. Z tego powodu też dążą do tego, by w Lesznie powstał park do ćwiczeń.

Ponadto chłopaki z grupy Street Workout organizują darmowe treningi, dzięki czemu ćwiczenia są dostępne właściwie dla każdego.

By zagłosować na chłopaków, wystarczy wysłać SMS.

Szczegóły na grafice poniżej:

AdamHandke

Żródło: www.facebook.pl/rydzyna.official

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Adrian Wojtkowiak z pucharem

28 stycznia 2023 roku odbył się Puchar Polski w Florecie Kobiet i Mężczyzn. Zwycięzcą został, pochodzący z Rydzyny, Adrian Wojtkowiak. Sportowiec reprezentuje AZS AWF Poznań.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2023

Rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają w tym roku w poszczególnych województwach od 16 stycznia do 26 lutego br. Dla wielu osób, zwłaszcza dla dzieci

Sportowo dla WOŚP

Jedni pobiegli, drudzy grają w piłkę – wszystko w celu udzielenia wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biegacze i kijkarze spotkali się na rydzyńskim rynku, skąd