Głosujemy na Adama Handke!

Głosujemy na Adama Handke!

Jeśli zastanawiacie się, na kogo oddać głos w plebiscycie „Młodzi Wyjątkowi”, organizowanym przez gazetę ABC i portal leszno24.pl, proponujemy kandydaturę dziewiętnastolatka z naszej gminy, Adama Handkę.

Głosować można do 19 lutego. Zachęcamy, by wesprzeć Adama i jego kolegę, Kacpra Urbaniaka. Chłopaki należą do grupy Street Workout. Wykonują ćwiczenia bez specjalistycznego sprzętu, udowadniając, że dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Ćwiczą na świeżym powietrzu i są otwarci na innych ludzi.

Co jeszcze sprawia, że o młodych zawodnikach można powiedzieć: wyjątkowi. Otóż, działają dla pasji. Z tego powodu też dążą do tego, by w Lesznie powstał park do ćwiczeń.

Ponadto chłopaki z grupy Street Workout organizują darmowe treningi, dzięki czemu ćwiczenia są dostępne właściwie dla każdego.

By zagłosować na chłopaków, wystarczy wysłać SMS.

Szczegóły na grafice poniżej:

AdamHandke

Żródło: www.facebook.pl/rydzyna.official

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u