Gmina dołoży do dróg

Gmina dołoży do dróg

Gmina planuje dołożyć pieniądze na przebudowę dróg. Po ustaleniach okazuje się, że kwota została zwiększona o 700 tys. złotych. Wchodzą w to ulice w Rydzynie: Puławskiego, 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich (kwotę zwiększono do 505 tys. zł.), Jana z Czerniny (do 200 tys zł.), Tylna (do 230 tys zł).

W Tworzanicach zwiększono kwotę o 135 tys zł do 215 tys zł.

Udało się nam się również dowiedzieć, że gmina planuje także przebudować dojazd do szkoły w Kaczkowie z siedzibą w Rojęczynie oraz dokończyć drogę w Kaczkowie przy kościele.

Zabezpieczono również kwotę 30 tys zł. na prace projektowe na os. Młyńska Góra: na ulicach Ferrariego, Łopuszańskiego, Kilińskiego, Czarnieckiego.

Wybrano wykonawcę  na zadanie p.n. „Przebudowa dróg gminnych: w Tworzanicach oraz Rydzynie: ul. Tylna, ul. Jana z Czerniny, ul. Pułaskiego i ul. 17 Pułku Ułanów Wlkp.” Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma WILERBUD.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Wypadek na S5

Do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów doszło około godz. 10.30, za węzłem Leszno Południe a przed zjazdem na węźle Rydzyna. – Ze wstępnych ustaleń wynika,

Znaleziono klucze nad zalewem „Rydzyna”

Dzisiaj ok godz. 16 w Rydzynie na terenie zalewu znaleziono klucze. Więcej informacji prywatnie. Odbiór na terenie Bojanowa. Czytamy na profilu FB https://www.facebook.com/anna.wolsztyniak.37

stat4u