Gmina Rydzyna nie zamontuje koszy

Gmina Rydzyna nie zamontuje koszy

Na portalu elka.pl w dwóch artykułach możemy przeczytać o tym iż Urząd Miasta i Gminy Rydzyna w porozumieniu z Wodami Polskimi oddział w Lesznie postawi kosze na śmieci wokół zalewu Rydzyna w Dąbczu i urząd w Rydzynie ma być odpowiedzialny za wywóz śmieci z tych pojemników.

http://elka.pl/content/view/92013/80/

http://elka.pl/content/view/92078/80/

Udało nam się ustalić iż była taka możliwość rozważana przez gminę Rydzyna lecz na chwilę obecną władze gminy nie zamierzają montować koszy wokół zbiornika a tym bardziej ponosić koszty ich opróżniania.  Jedyne kosze jakie jest odpowiedzialna gmina Rydzyna to te na placu zabaw.

Nasuwa się myśl czy ciężko jest zabrać  z powrotem śmieci które się przyniosło samemu.

 

 

 

  1. Ok Leszno nie może się dołożyć? ILU MIESZKAŃCÓW Z Leszna jest na spacerach? Ilu jedzie z McDonald i śmieci zostawia na parkingu niech odwiozą do Maka. To ma sens.

  2. Ja ostatnio szłam z psem. Zrobił kupę i jak przykładny mieszkaniec posprzatalam ja do woreczka. Sxlam z tym woreczkiem merdajac nim wkoło całego zalewu. Normalnie ci co nie sprzataja po psie mają to gdzieś. Ja jednak sprzątam po swoim psie a kosza brak. I idź człowieku z tą kupą 3 km. Nie daj Boże jak to kupa od owczarka bo mój to jeszxze mało zrobi. 😕

  3. Jest ciężko. Bo jeśli jest upał i pije się widę idąc wkoło lub je banana to trzeba iść z tą skóra lub z tą pusta butelką wkoło zalewu a np. plecaka się nie ma.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Adrian Wojtkowiak z pucharem

28 stycznia 2023 roku odbył się Puchar Polski w Florecie Kobiet i Mężczyzn. Zwycięzcą został, pochodzący z Rydzyny, Adrian Wojtkowiak. Sportowiec reprezentuje AZS AWF Poznań.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2023

Rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają w tym roku w poszczególnych województwach od 16 stycznia do 26 lutego br. Dla wielu osób, zwłaszcza dla dzieci

Sportowo dla WOŚP

Jedni pobiegli, drudzy grają w piłkę – wszystko w celu udzielenia wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biegacze i kijkarze spotkali się na rydzyńskim rynku, skąd