Gmina Rydzyna nie zamontuje koszy

Gmina Rydzyna nie zamontuje koszy

Na portalu elka.pl w dwóch artykułach możemy przeczytać o tym iż Urząd Miasta i Gminy Rydzyna w porozumieniu z Wodami Polskimi oddział w Lesznie postawi kosze na śmieci wokół zalewu Rydzyna w Dąbczu i urząd w Rydzynie ma być odpowiedzialny za wywóz śmieci z tych pojemników.

http://elka.pl/content/view/92013/80/

http://elka.pl/content/view/92078/80/

Udało nam się ustalić iż była taka możliwość rozważana przez gminę Rydzyna lecz na chwilę obecną władze gminy nie zamierzają montować koszy wokół zbiornika a tym bardziej ponosić koszty ich opróżniania.  Jedyne kosze jakie jest odpowiedzialna gmina Rydzyna to te na placu zabaw.

Nasuwa się myśl czy ciężko jest zabrać  z powrotem śmieci które się przyniosło samemu.

 

 

 

4 thoughts on “Gmina Rydzyna nie zamontuje koszy”

  1. Jest ciężko. Bo jeśli jest upał i pije się widę idąc wkoło lub je banana to trzeba iść z tą skóra lub z tą pusta butelką wkoło zalewu a np. plecaka się nie ma.

  2. Ja ostatnio szłam z psem. Zrobił kupę i jak przykładny mieszkaniec posprzatalam ja do woreczka. Sxlam z tym woreczkiem merdajac nim wkoło całego zalewu. Normalnie ci co nie sprzataja po psie mają to gdzieś. Ja jednak sprzątam po swoim psie a kosza brak. I idź człowieku z tą kupą 3 km. Nie daj Boże jak to kupa od owczarka bo mój to jeszxze mało zrobi. 😕

  3. Ok Leszno nie może się dołożyć? ILU MIESZKAŃCÓW Z Leszna jest na spacerach? Ilu jedzie z McDonald i śmieci zostawia na parkingu niech odwiozą do Maka. To ma sens.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

stat4u