Gmina Rydzyna otrzymała dotację na drogi

Gmina Rydzyna otrzymała dotację na drogi

Decyzją Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na przebudowę dróg gminnych dojazdowych do gruntów rolnych.

Kwota 98 750 zł z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych zostanie przeznaczona na przebudowę dróg w miejscowościach: Dąbcze, Nowa Wieś, Tworzanki, Maruszewo, Moraczewo i Robczysko.

7 thoughts on “Gmina Rydzyna otrzymała dotację na drogi”

  1. ,,Chwała Panu”! Nareszcie Tworzanki doczekają się drogi na przyzwoitym standardzie z Rydzyna(Młyńska Góra ). Miejmy nadzieje że prace rozpoczną się szybko.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u