Gminny dzień kobiet w Rydzynie

Gminny dzień kobiet w Rydzynie

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury spotkały się kobiety, by świętować dzień kobiet. Frekwencja nie dopisała, ale zabawa była przednia.

Zaczęło się od występów uczniów ze szkoły podstawowej w Rydzynie z klas 1a i 2b. dzieci po swoim występie obdarowały kobiety kwiatkami i własnoręcznie przygotowanymi serduszkami. Główną atrakcją był występ Krzysztofa Langera, założyciela kabaretów”Potem” oraz „Paka”.

Po części artystycznej panowie wnieśli tort. Nie obyło się bez życzeń oraz kwiatów i upominków dla pań. Oprócz tego czekała na nie mini sesja fotograficzna.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u