Historyczny sezon dla Rydzyniaka

Historyczny sezon dla Rydzyniaka

Ostatni weekend przyniósł zwycięstwo obu zespołom Rydzyniaka. 4p4s Rydzyniak Rydzyna wygrał z Piastem Poniec po bramce Michała Wolańskiego.

To już historyczny sezon Rydzyniaka. Zwycięstwo nad Piastem Poniec pozwoliło nam zrównać się punktami z dotychczasowym liderem Gromem Wolsztyn. Nigdy dotąd piłkarzom nie udało  się zdobyć w lidze okręgowej 53 punktów, a do rozegrania pozostało jeszcze 6 spotkań, co daje szansę na dodatkowe 18 punktów.

Do tej pory najlepszy sezon dla naszego zespołu to ubiegły (2017/2018), w którym w 30 spotkaniach zdobyliśmy 51 punktów.

„Bądźcie z nami w tych ważnych chwilach, ponieważ nadal pozostajemy w walce o awans do wyższej ligi!” – mówią zawodnicy.

Udane spotkanie rozegrali również zawodnicy II zespołu. Euromebel Rydzyniak Rydzyna pokonał Rywal Ewmar Kurza Góra 3-1 po bramkach Artura Jurgi, Marcina Grad i Grzegorza Gila.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u