I Festiwal Muzyki Dworskiej rozpoczęty

I Festiwal Muzyki Dworskiej rozpoczęty

Miłośnicy muzyki dworskiej mogli uczestniczyć w jedynym takim koncercie w Polsce. Wydarzenie plenerowe odbyło się w obrębie partii wschodniej zamku w piątek 16 lipca od godz. 19.30.

Koncert poprowadziła Capella Zamku Rydzyńskiego wraz z zaproszonymi gośćmi. Była to inauguracja I Festiwalu Muzyki Dworskiej, którego kolejne odsłony będzie można zobaczyć w sobotę w Sali Balowej Zamku oraz w niedzielę, również w plenerze.

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „IFestiwal Muzyki Dworskiej (wykonywanej na instrumentach dÄtych blaszanych) 16lipca Rydzynie( Sala Balowa) Rydzyńskiego, s/baryton, Teatru kier.artystyczne: Mieczysław Leśniczak Trombastic, Poznaniu, 17lipca 2021 Rydzynie (Sala Balw) bas, solista Warszawskiej Opery Kameral ,kier.artystyczne: Piotr Wawreniuk lipca 2021r. SIMP Wratislavia rumpet Consort kier. artystyczne gor ecocho Stamstyłeszczyńskier MARSZAŁEKWOJEWÓDZTWA Gminy Paotmedialny Kydeyna Organizatorzy EMAUS Gca”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie

Zgodnie z przeprowadzonym konkursem nową dyrektor Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie została Pani Izabela Rychlik, która była nauczycielem w Szkole Podstawowej

Milion złotych na deszczówkę!

Sejmik Województwa Wielkopolskiego 19 lipca 2021 roku podjął uchwałę w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie dotacji jednostkom samorządu terytorialnego w ramach programu pn. „Deszczówka”. Wsparcie

Narada sołtysów

Na naradzie z Burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna zjawili się sołtysi z naszej gminy. Rozmawiali o wysokości funduszu sołeckiego na 2022 rok w poszczególnych wioskach.