Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Dzień Dziecka w Kaczkowie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Dzień Dziecka w Kaczkowie

W Kaczkowie odbyły się dziś Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nazwa była tak samo podniosła jak wydarzenie, które przybrało cechy prawdziwych Igrzysk Olimpijskich.

Uczniowie utworzyli reprezentacje poszczególnych krajów, pojawiła się sztafeta z ogniem olimpijskim i został zapalony znicz, symbolizujący początek igrzysk. Wśród zaprezentowanych drużyn znalazła się Grecja, Brazylia, czy Polska. Dzieci chętnie prezentowały stroje w barwach danego kraju, a także przygotowały flagi.

Wisienką na torcie był jednak pokaz sztuki walki, przygotowany przez Mariusza Mazura. Podopieczni SP w Kaczkowie z wypiekami na twarzy obserwowali, jakie chwyty stosuje się w zawodach MMA.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u