Imprezowy weekend w Dąbczu

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy w Dąbczu będzie możliwość obejrzenia filmu: „Skazany na bluesa” o Ryszardzie Riedelu – wokaliście zespołu Dżem. Wstęp wolny – wystarczy zabrać ze sobą koc, leżak i – ewentualnie – przekąski.

Podczas imprezy można będzie spotkać wolontariuszy STOWARZYSZENIA LESZCZYŃSKI BANK ŻYWNOŚCI i wesprzeć akcję BICIE REKORDU POLSKI.

W niedzielę 12.09. w tym samym miejscu od godziny 08:30 do 13:00 jest możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19. W programie festynu mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce