Jabłonna. Współpraca mieszkańców zaowocowała

Jabłonna. Współpraca mieszkańców zaowocowała

Jabłonna to niewielka miejscowość, ale jej mieszkańcy potrafili zaangażować się do wspólnej pracy. Krzyż i teren wokół niego został wyremontowany przez nich samych,  a materiały pochodziły od prywatnych sponsorów.

Na wsi remontowane jest także świetlica. Ciąg dalszy remontu budynku jest możliwy dzięki pieniądzom funduszu sołeckiego, gminy oraz przedszkola.

W pomieszczeniu wymieniona jest instalacja elektryczna i hydrauliczna. Zostaną też położone nowe płytki oraz zakupione nowe meble .

Sołtys Arkadiusz Bartkowiak  jest dumny z postawy i porozumienia mieszkańców i chce podziękować wszystkim zaangażowanym w prace na rzecz wsi.

Kolejne zdjęcia i relacja z przebiegu prac w Jabłonnie już wkrótce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Radni powiatu leszczyńskiego na LIII sesji udzielili Zarządowi Powiatu Leszczyńskiego wotum zaufania, przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu samorządu w 2021 r. i udzielili organowi wykonawczemu

Powiat kolejny raz dofinansuje prace melioracyjne

Władze powiatu leszczyńskiego podpisały umowy ze spółkami wodnymi na dofinansowanie bieżącego utrzymania urządzeń wodnych. Łączna kwota dotacji w 2022 r. z budżetu samorządu to 100