Jak otrzymać worki do segregacji odpadów komunalnych?

Jak otrzymać worki do segregacji odpadów komunalnych?

Worki dla mieszkańców dostępne są w siedzibach firm, które na terenie danej gminy odbierają odpady komunalne. Można je także otrzymać w MZO w Lesznie.

Podczas pierwszej zbiórki odpadów segregowanych (jeżeli segregować odpady zaczynamy od stycznia 2020, to w lutym) można wystawić posegregowane odpady w dowolnych workach. Wówczas pracownicy odbierający odpady pozostawią worki do segregacji. Worki powinny być jednak tak oznaczone, aby obsługa śmieciarki wiedziała co się w nich znajduje (np. podpisane).

źródło: kzgrl.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u