Jak robić zakupy na raty przez internet?

Jak robić zakupy na raty przez internet?

Polacy chętnie kupują na raty. Dzięki temu, nawet nie mając gotówki, można kupić nowy sprzęt czy meble oraz cieszyć się atrakcyjnymi dodatkami. Sama procedura jest też bardzo prosta, a wniosek kredytowy składa się w sklepie, dostosowując ilość i wysokość rat do swoich możliwości i potrzeb. Tego typu opcja przede wszystkim nie wymaga spełnienia szeregu formalności, a decyzję kredytową otrzymuje się niemalże natychmiast. Zakupy na raty zaczynają się od przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych przy wniosku. Potrzebny jest również dowód osobisty, a transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych są szybkie, łatwe i przyjemne.

Intuicyjny wniosek kredytowy

Najczęściej kredyt ratalny z https://kupujwratach.pl bierze się na okres od kilku miesięcy do kilku lat. Z pewnością to właśnie minimum formalności oraz sam fakt, że nie trzeba iść do banku czy instytucji finansowej, sprawia, że chętnie w jednym okienku załatwia się wiele różnych spraw i bez problemu można podpisać umowę kredytową. Najczęściej wymagana jest jedynie stała praca i dobra historia czasem weryfikowana jedynie na podstawie oświadczeń kredytobiorców składanych przy wypełnianiu wniosku.

Sprawdź umowę kredytową

Z roku na rok pojawia się coraz więcej sklepów, które oferują zakupy ratalne oparte na kredycie konsumenckim z oprocentowaniem 0%. Atrakcyjniejszej opcji na rynku nie ma, więc nic dziwnego, że klienci chętnie korzystają z możliwości tanich i bezproblemowych zakupów, nawet jeśli nie dysponujemy odpowiednimi oszczędnościami. Zapisy umowy kredytowej oczywiście będą określać ilość i wysokość rat, a zobowiązanie trzeba wpłacić, na rachunek banku przelew wykonuje się najczęściej co miesiąc, a niewielkie obciążenie jest łatwe do udźwignięcia przez klientów. Sklep w tym wypadku występuje w charakterze pośrednika kredytowego. Wniosek ratalny jest bardzo prosty do wypełnienia i zarówno przy zakupach stacjonarnych, jak i tych internetowych nie przysparza użytkownikom trudności. Na stronie sklepu mamy również do pobrania dokumentację kredytową i można się z nią zapoznać w każdym momencie.

Jak wybrać dobry kredyt ratalny?

Raty online to po prostu kredyt konsumpcyjny, który jest przeznaczony na zakup dowolnych dóbr materialnych. By sięgnąć po ten produkt, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Zdarza się także, że bank wstępną decyzję kredytową uzależnia od zaświadczenia o dochodach od pracodawcy, ale dotyczy to zazwyczaj wyższej kwoty zakupów. Maksymalna kwota może opiewać nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą