Jakie działania planowane są w roku 2018 w obszarze Zamku? Szukalski opowiada.

Jakie działania planowane są w roku 2018 w obszarze Zamku? Szukalski opowiada.

Obecnie zakończył się wspaniały okres Koncertów Noworocznych, w których obok Capelli Zamku Rydzyńskiego, podziwiać mogliśmy młodych debiutantów. Artyści swoim kunsztem prawdziwie oczarowali widzów.

To jednak nie koniec imprez, planowanych w tym roku. Już 10 lutego odbędzie się Bal Karnawałowy, natomiast w marcu – już tradycyjnie – zostanie zorganizowany Dzień Kobiet oraz Gala operowa, która będzie wydarzeniem nie mniejszej rangi niż Koncerty Noworoczne.

„Naszym celem jest zorganizowanie imprez, które będą przeznaczone dla mieszkańców Rydzyny i okolic” – zdradza Zbigniew Szukalski.

Więcej na ten temat przeczytacie w artykule, opublikowanym w lutowym numerze naszej gazety. 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u