Jakub Werner nowym zawodnikiem Wametu Dąbcze!

Jakub Werner nowym zawodnikiem Wametu Dąbcze!

Były brązowy medalista mistrzostw Polski kadetów w grze pojedynczej – Jakub Werner będzie w nowym sezonie występował w barwach Wametu Dąbcze. W ósmej ekipie 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej 17-latek zastąpi Białorusina Andreia Labanaua.

Jakub Werner swoją przygodę z tenisem stołowym rozpoczynał w UKTS-ie Lubsko. Aktualnie występuje w ZKS-ie Drzonków, z którym wygrał zmagania w 2. lidze dolnoślasko-lubuskiej i na przełomie maja i czerwca weźmie udział w barażach o awans do 1. ligi. Jakub Werner ma za sobą także rozegrany pełny sezon w 1. lidze.

Największym sukcesem w karierze nowego zawodnika Wametu Dąbcze jest wywalczony w 2015 roku brązowy medal mistrzostw Polski kadetów w grze pojedynczej. Łącznie Jakub Werner ma w swoim dorobku siedem medali zdobytych w krajowym czempionacie w różnych kategoriach wiekowych. Dwa lata temu wychowanek klubu z Lubska zajął szóste miejsce w drużynowych mistrzostwach świata szkół wspólnie ze swoimi kolegami z Gimnazjum w Drzonkowie.

W ekipie Wametu Dąbcze Jakub Werner zastąpi Andreia Labanaua, który po dwóch sezonach spędzonych w zespole z gminy Rydzyna postanowił zmienić otoczenie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u