,, JEST TAKI DZIEŃ, TYLKO JEDEN RAZ DO ROKU…..”

,, JEST TAKI DZIEŃ, TYLKO JEDEN RAZ DO ROKU…..”

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli: towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania, która miała miejsce w grupie ,,Pszczółki” 15 grudnia.

   Wystrój sali, zapach  świerkowych gałązek  oraz  świątecznych pieników – pieczonych i  zdobionych przez dzieci,  melodie i wspólne śpiewanie kolęd,  dzielenie opłatkiem sprawiły, że wszystkim udzielił się ten „magiczny” świąteczny  nastrój. Po występie na wszystkie dzieci czekał  Gwiazdor, upominki  oraz słodki poczęstunek . Było uroczyście,  kolorowo i świątecznie. 

Niejednemu w oku zalśniła łza, gdy usłyszał słowa: ,,..niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia!".

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowy Świat z lotu ptaka

Nowy Świat – osada leśna w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. Sołectwo Nowa Wieś. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. tekst: pl.wikipedia.org

Biegniemy dla Piotrusia

Już 29 listopada 2020r zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I BIEGU W KRAINIE MUFLONÓW- biegniemy dla Piotrusia Szczerbala. Piotruś to kilkunastoletni chłopiec mieszkający w

Kolejny krok do przebudowy drogi gminnej w Kłodzie

Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Przedsiębiorstwo Drogowe „DROGBUD” – Gostyń zrealizuje roboty budowlane polegające na: Przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kłoda (tzw.

stat4u