Kamienie na skrzyżowaniu

Kamienie na skrzyżowaniu

Mieszkańcy Jabłonny cieszyli się niedawno z nowej drogi od węzła S5 Kaczkowo do swojej miejscowości. Powstał jednak problem, na który skarżą się mieszkańcy.

Na skrzyżowaniu przed Jabłonną często przemieszczają się traktory i inny sprzęt rolniczy. Pojazdy wyrzucają tłuczeń z pobocza na drogę. Wylatujące spod kół kamienie uderzają w samochody, co doprowadza do uszkodzenia lakieru i pęknięcia szyb.

W urzędzie w Rydzynie uzyskaliśmy informację, że wykonawca w ramach gwarancji zaleje pobocze skrzyżowania specjalną masą, która ma związać kamienie i zapobiec dalszemu ich wyrywaniu.

3 thoughts on “Kamienie na skrzyżowaniu”

  1. To nie traktory ,tylko samochody osobowe. Sam byłem świadkiem jak kamień leciał na trzy metry .Pozdrawiam wykonawcę i władze gminy za odbiór budowy.

  2. Nie no kamienie na skrzyżowaniu to rzeczywiście problem a zamknięty przejazd w Kłodzie to mały pikuś, jaka władza takie problemy!!!!!

  3. od kilku dni kamienie leżą na całej długości drogi poczynając od ronda przy s 5 ,kamienie wpadają z kol naczep cięzarówek ktore zjeżdżają na pobocze są już koleiny ,natężony ruch nirbrzpiecznie jechać rowerem

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u