Kamienie na skrzyżowaniu

Kamienie na skrzyżowaniu

Mieszkańcy Jabłonny cieszyli się niedawno z nowej drogi od węzła S5 Kaczkowo do swojej miejscowości. Powstał jednak problem, na który skarżą się mieszkańcy.

Na skrzyżowaniu przed Jabłonną często przemieszczają się traktory i inny sprzęt rolniczy. Pojazdy wyrzucają tłuczeń z pobocza na drogę. Wylatujące spod kół kamienie uderzają w samochody, co doprowadza do uszkodzenia lakieru i pęknięcia szyb.

W urzędzie w Rydzynie uzyskaliśmy informację, że wykonawca w ramach gwarancji zaleje pobocze skrzyżowania specjalną masą, która ma związać kamienie i zapobiec dalszemu ich wyrywaniu.

  1. od kilku dni kamienie leżą na całej długości drogi poczynając od ronda przy s 5 ,kamienie wpadają z kol naczep cięzarówek ktore zjeżdżają na pobocze są już koleiny ,natężony ruch nirbrzpiecznie jechać rowerem

  2. Nie no kamienie na skrzyżowaniu to rzeczywiście problem a zamknięty przejazd w Kłodzie to mały pikuś, jaka władza takie problemy!!!!!

  3. To nie traktory ,tylko samochody osobowe. Sam byłem świadkiem jak kamień leciał na trzy metry .Pozdrawiam wykonawcę i władze gminy za odbiór budowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Kluby sportowe dostaną pieniądze z UMiG Rydzyna

Komisja  konkursowa powołana przez Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna, dokonała rozstrzygnięcia konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Miasta i Gminy Rydzyna w zakresie kultury fizycznej