Kampania Drugie Życie

Kampania Drugie Życie

dz_logo3Miło Nam poinformować, że organizacja biegu „Transplantacja to życie”, przyniosła efekty – zwycięstwo w  7. edycji kampanii „Drugie życie”!

 

 

 

 

 

MATERIAŁ ZE STRONY www.rok.rydzyna.pl

 

Rydzyński Ośrodek Kultury przy wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Rydzyna wraz z I Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie, w dniu 26.04 br. uczestniczył  w ogólnopolskiej kampanii „Drugie Życie”, której celem jest promowanie przeszczepiania narządów, informowanie o korzyściach, które niesie za sobą ta forma terapii oraz edukacja w zakresie zagadnień medycznych, prawnych  i etycznych, związanych z przeszczepianiem narządów w naszym kraju.

 

I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie zostało nagrodzone finansowo w wyniku wygrania kampanii „Drugie życie”, a wygrana kwota została w całości przeznaczona dla Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. F. Ratajczaka w Rydzynie.

 

Na zdjęciu Pani v-ce Dyrektor Joanna Winiarska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie wraz z zakupionym sprzętem sportowym za kwotę 1000zł.

47612027791_609445829193449_7872515289264462159_n

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u