KARnetowy WIZAŻ i WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

KARnetowy WIZAŻ i WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Dzięki współpracy Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego i Gimnazjum Rydzyna z Klubem Aktywności Rozmaitych w okresie październik 2017 – kwiecień 2018 zrealizowany został kurs wizażu. Dzięki Pani Marcie Turek – instruktor wizażu, dziewczyny posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie makijażu dziennego, wieczorowego i karnawałowego. Znają tajniki pielęgnacji i higieny twarzy.

Warto zaznaczyć, że w ramach podsumowania kursu dziewczyny uczestniczyły w warsztatach fotograficznych, prowadzonych przez zawodowego fotografa Panią Martę Polerowicz, zwieńczeniem prac była piękna sesja zdjęciowa w plenerze oraz ZAMKU SIMP w Rydzynie.

– Bardzo nas cieszy fakt, że po zakończeniu kursu, kilka dziewcząt podjęło decyzję o podjęciu nauki w szkole policealnej o profilu związanym z usługami kosmetycznymi – dodaje Agnieszka Idczak, pedagog KARnet Rydzyna.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u